Strona główna /
Wydarzenia / Dni Mysłowic 2022!
26.05.2022

Dni Mysłowic 2022!

Już w połowie czerwca Miasto Mysłowice zaprasza na największą imprezę plenerową, która odbędzie się w Parku Słupna! Przed nami Dni Mysłowic 2022! Impreza odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2022 r.
Organizatorzy zapewnili moc atrakcji, czekających w dniach 16-18 czerwca na uczestników imprezy. Od czwartku do soboty, różnorodna oferta wydarzenia, zapewni doskonałą atmosferę i niezapomniane – nie tylko muzyczne – przeżycia każdemu, kto pojawi się w malowniczym Parku Słupna.
Dni Mysłowic rozpoczną się w czwartek, 16 czerwca od koncertu ewangelizacyjnego „Bądź Jak Jezus”. To wydarzenie, które od 2010 roku przyciąga wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Celem Koncertu od początku jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. W tym roku na scenie zaprezentują się Martin Smith, Caterina Rea, Fisheclectic, Siewcy Lednicy oraz laureat Non-Stop CCM. Koncert staruje o godzinie 14:30.
Piątek, 17 czerwca rozpocznie się od wydarzenia motoryzacyjnego NTM Summer Vibes, organizowanego przez Night Team Mysłowice. Na uczestników imprezy już od godziny 12:00 czekają liczne strefy wystawców firm związanych z motoryzacją, strefa samochodów VIP oraz Classic, konkursy motoryzacyjne, pokazy, wybór samochodu zlotu. Od 17:00 natomiast, na wielkiej, plenerowej scenie, zaprezentują się artyści hip-hopowi. W tym dniu wysłuchamy lokalnych muzyków: Drybci, Gacka & MCK & Kombajna, a także headlinerów imprezy – Dedisa, Pokahontaz i Peji / Slums Attack. Imprezie towarzyszyć będą także pokazy tańca hip-hopowego i breakdance, a także graffiti jam.
Ostatni z Dni Mysłowic, poświęcony jest muzyce rockowej lat 90. Publiczność, która przybędzie do Parku Słupna o godzinie 17:00, obejrzy zabytkowe samochody z epoki, skorzysta ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej, a przede wszystkim będzie się cieszyć muzycznymi występami zespołów Róże Europy, Sztywny Pal Azji i Big Cyc. Ostatnią godzinę imprezy, uczestnicy spędzą tańcząc do największych przebojów lat 90-tych, podczas setu DJ-skiego. Imprezę poprowadzi znany wszystkim Krzysztof Skiba.
Szczegółowy plan Dni Mysłowic:
16.06.2022r. (czwartek) Bądź Jak Jezus – KONCERT RODZINNY „Miłość i prawda”, Park Słupna, g. 14:30
Wykonawcy:
– Martin Smith,
– Caterina Rea,
– Fisheclectic
– Siewcy Lednicy
– Laureat Non-Stop CCM
17.06.2022r. (piątek) SCENA HIP-HOP, Park Słupna
12:00-17:00 NTM Summer Vibes
– impreza motoryzacyjna: konkursy, pokazy samochodów, zbiórka charytatywna
17:00 – start koncertów
Na scenie pojawią się:
– Drybcia,
– Gacek & MCK & Kombajn
– Dedis
– Pokahontaz
– Peja/Slums Attack
– prowadzący ALIEN BSC
18.06.2022r. (sobota) ROCK 90’, PARK SŁUPNA, g. 17:00
– pokaz samochodów w stylu epoki – ClassicMania.pl,
Na scenie pojawią się:
– Róże Europy,
– Sztywny Pal Azji,
– Big Cyc
– DJ (muzyka w stylu lat 90’)
– prowadzący Krzysztof Skiba