Strona główna /
Sport / Zbigniew Bródka odwiedzi mysłowicką młodzież
19.10.2023

Zbigniew Bródka odwiedzi mysłowicką młodzież

To wyjątkowa edycja, ponieważ uczestnicy w Mysłowicach, Myślenicach i Małogoszczu będą mieli przyjemność spotkać mistrza olimpijskiego z Sochi – Zbigniewa Bródkę.

„Włącz Aktywność” to projekt realizowany przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki nieprzerwanie od 2017 roku, odwiedzając miasta w całej Polsce. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza aktywność z wybitnymi osobowościami sportu.

7 edycję projektu „Włącz Aktywność” organizatorzy wzbogacają o rozmowy z pasjonatami sportu. To osobowości, którzy pasję i charakter łączą z codzienną pracą, aby w wolnym czasie realizować swoje marzenia takie jak bieg w maratonach na 6 kontynentach, zdobywanie szczytów w Himalajach, bieg ze Stadionu Śląskiego do Aten w szczytnym celu, turniej AVP w amerykańskiej Kalifornii czy zwycięstwo w prestiżowym Wings for Life. Włącz Aktywność to wyjątkowe osobowości będące wokół nas, ponieważ pasja do sportu zaczyna się w życiu codziennym.

Podczas „Włącz Aktywność” odbędzie się również spotkanie z psychologiem, który posiada sportowe doświadczenie. Panel prowadzi Wicemistrzyni Świata w Biathlonie – Weronika Nowakowska, która na Igrzyskach w PyeongChang stała przed szansą na olimpijski medal.

Gościem będzie także Marcin Prus – w swoich najlepszych czasach rozwoju wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem świata, który w dalszym etapie kariery musiał się zmierzyć z kilkudziesięcioma operacjami. Wybitni sportowcy zajmujący się tym panelem w projekcie znakomicie poradzili sobie z wyzwaniami..

Wydarzenie odbędzie się 24.10.2023 r. o godz. 10:00  w Hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z.