Strona główna /
Sport / UKS Karkosz Team już po International Judo League!
08.12.2022

UKS Karkosz Team już po International Judo League!

UKS Karkosz Team pokonał około 3600km by wziąć udział w 7-miu turniejach organizowanych w miastach takich jak: Bytom, Warszawa, Kąty Wrocławskie, Olomouc-Czechy, Gdańsk, Poznań i na zakończenie Opole. Udział we wszystkich zawodach wzięło około 2600 zawodników z 190 klubów z Polski, Czech, Gruzji, Litwy, Łotwy, Słowacji i Ukrainy. Zawodnicy z UKS Karkosz Team jako debiutanci w tak mocnej lidze uplasowali się w końcowej klasyfikacji drużynowej na VI miejscu i zdobyli mnóstwo medali!
Podopieczni UKS Karkosz Team zostali uhonorowani w klasyfikacji indywidualnej, gdzie punkty były przyznawane za ilość stoczonych pojedynków oraz ilość osób w kategorii wagowej.
U13 chłopcy Henryk Jasiński 1 brązowy medal XVIII miejsce
Mia Kołodziej i Gabriel Karkosz jako nieliczni, z 2600 zawodników zdobyli wszystkie medale i udało im się złożyć je w złoty miecz.
Bardzo blisko złotego triumfu była Zosia Machna, która w jednym z turniejów musiała uznać wyższość przeciwniczki i zdobyła cenny brązowy medal oraz ma brązowo-złoty miecz.
Dla UKS KARKOSZ TEAM medale zdobywali zawodnicy:
Bruno Bagadziński, Szymon Wojtas, Wiktor, Bogacki, Tymon Nosek, Ksawery Marekwia, Dawid Machna,Filip Grabski.
Wielkie gratulacje dla rodziców, którzy wytrwale kibicowali swoim pociechom, trenerom za włożony trud w przygotowanie swoich podopiecznych oraz dla wszystkich zawodników, którzy brali udział w International Judo League oraz godnie reprezentowali klub i miasto Mysłowice.