Strona główna /
Sport / Roan Fight Club na podium!
04.04.2022

Roan Fight Club na podium!

Podsumowując zmagania zawodników Roan Fight Club Mysłowice na Mistrzostwach Europy Ju Jitsu w Grecji w mieście Heraklion, które odbywały się 2 i 3 kwietnia klub odniósł ogromny sukces. Troje zawodników zdobyło 3 medale.
Troje zawodników klubu Roan Fight Club zdobyło 3 medale i jedno punktowane miejsce. Podwójną medalistką jest Judyta Filus, która w fightingu w kategorii -52 kg zdobyła brązowy medal, a w ne-wazie srebrny i tytuł Wice Mistrzyni Europy. Wice Mistrzem Europy został również Iwo Filus w kategorii -60 kg fighting. Patryk Dańkowski przegrał walkę o brązowy medal i zajął 5 miejsce. Patryk jest brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Ju Jitsu Ne Waza, które odbyły się w 2019 roku w Grecji.
Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom, podziękowania należą się również całej kadrze trenerskiej klubu: Sonia Lniany, Paweł Bańczyk, Karolina Simińska, Jolanta Krzak oraz wszystkim zawodnikom grupy 4, którzy pomagali w przygotowaniach.

Źródło: Roan Fight Club Mysłowice