Strona główna /
Sport / Młodzieżowe Biegi Przełajowe
11.04.2022

Młodzieżowe Biegi Przełajowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach będzie kontynuował cykl sobotnich, Młodzieżowych Biegów Przełajowych. Odbędą się wiosną: 23 kwietnia, 14 maja oraz 11 czerwca br.

Biegi zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach:
Szczegółowe informacje (między innymi program minutowy startów poszczególnych kategorii, zasady punktacji indywidualnych i drużynowych, wyróżniania, nagradzania itp.) zawiera Regulamin 20 Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych, zamieszczony na stronie internetowej: www.mosir.myslowice.pl w zakładce: : Dokumenty.

W tym samym miejscu zamieszczone są druki – zgody rodziców, które można wydrukować i po wypełnieniu i podpisaniu przez Rodzica/Opiekuna prawnego – należy obowiązkowo przedłożyć w biurze zawodów przed każdym biegiem. Uczestnik, który nie będzie posiadał zgody rodziców na piśmie nie będzie dopuszczony do zawodów!

Do inicjalnego biegu z cyklu 20 Edycji MBP pozostało jeszcze tylko kilkanaście dni. Zachęcamy dziewczęta i chłopców lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu do rywalizacji w wyścigach przełajowych.

Źródło: MOSiR Mysłowice