Strona główna /
Sport / IX Turniej Rodzinny Silesii Volley
05.06.2023

IX Turniej Rodzinny Silesii Volley

4 czerwca na na boiskach do siatkówki plażowej w Parku Słupna odbył się IX Turniej Rodzinny Silesii Volley. Spędzanie czasu wspólnie w końcówce sezonu halowego i plażowego to klubowa tradycja. Poziom umiejętności grających rodzin z roku na rok jest coraz wyższy, ale nie o to chodzi w tym turnieju. Chodzi o rodzinną atmosferę i wspólnie spędzony czas na boisku, przy grillu oraz rodzinnych wypiekach.
Tegoroczny piknik miał dwie dodatkowe niespodzianki! Odwiedził nas Piotr Kantor 4- krotny Mistrz Świata w siatkówce plażowej uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro i Tokio, który przywitał rodziny życząc udanej zabawy oraz robiąc pamiątkowe zdjęcie z dziewczętami. Ponadto każdy uczestnik otrzymał top lub koszulkę Plaży Open.
Wręczenia dyplomów, medali i nagród po kilku godzinach gry w pełnym słońcu dokonali Dariusz Wójtowicz – Prezydent Mysłowic, Mateusz Targoś – Zastępca Prezydenta Miasta Mysłowice, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach Pan Karol Pawlik przy udziale Prezesa Silesii Volley Sebastiana Michalaka i prowadzącego turniej Sławomira Pawlaka wraz z trenerami.
3 czerwca dziewczęta awansując do Mistrzostw Polski zrobiły najlepszy prezent trenerce Nicoletcie Spis, ale wczoraj wspólnie z wszystkimi uczestnikami turnieju odśpiewali jej Sto lat w związku z obchodzonymi przez nią urodzinami.