Strona główna /
Sport / „Bajtel na kole” już po raz trzeci!
21.05.2021

„Bajtel na kole” już po raz trzeci!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji MOSiR Mysłowice zaprosił do uczestnictwa w 3 edycji wyczekiwanego przez wszystkie dzieci wyzwania rowerowego – "Bajtel na kole 3".

– Zbliżający się czas, to idealny moment na rowerowe wycieczki i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Tym razem niepełnoletni uczestnicy wraz z opiekunami zwiedzą nie tylko Mysłowice, ale udadzą się również poza granice miasta i odkryją Śląskie Parki, oczywiście te najpiękniejsze. Wyzwanie jest duże, ale nasi rowerowi zapaleńcy z pewnością sobie poradzą – mówi Sławomir Kotowicz z MOSiR Mysłowice.

W tej edycji do podjęcia wyzwania zgłosiły się 142 osoby. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a młodzi miłośnicy rowerów, którzy ukończą rajd otrzymają: pamiątkowy dyplom, medal oraz koszulkę. Wszystko specjalnie przygotowane na rajd.

Aby ukończyć rajd należy do 13.06.201 roku odwiedzić na rowerze n/w miejsca:

– Słupna Park
– Park Promenada
– Park Sielecki w Sosnowcu
– Park Śląski w Chorzowie
– Park Gródek w Jaworznie
– Dolina Trzech Stawów w Katowicach.

W każdej z podanych lokalizacji należy wykonać zdjęcie, na którym będzie znajdować się uczestnik rajdu oraz jego rower. Fotografię wysyłamy na dedykowany adres e-mail: bajtelnakole@mosir.myslowice.pl. Należy pamiętać tylko, że zdjęcie powinno zostać wykonane w taki sposób aby można było bez wątpliwości rozpoznać lokalizację.

Trzymamy kciuki, powodzenia!