Strona główna /
Miasto na Luzie / Podsumowanie klasycznej niedzieli w Mysłowicach
27.05.2024

Podsumowanie klasycznej niedzieli w Mysłowicach

Zwycięzcą niedzielnych klasyków w maju został Opel Manta B z roku 1975.
Właścicielem zwycięskiego Opla jest Artur z Bukowna. Prezydent Dariusz Wójtowicz osobiście pogratulował właścicielowi Opla wygranej, a także podziękował ekipie Tyskiego Ruchu Klasyków, że wraz z przyjaciółmi kolejny raz wybrali Mysłowice.
Drugie miejsce zajął Trabant z roku 1977, którego właścicielem jest Kamil z Trzebini. W czerwcu ponownie spotkamy się w Parku Słupna, aby podziwiać samochody historyczne, z duszą, w towarzystwie wyjątkowych ludzi podczas Klasyk Fest 2024!
Już niedługo bo 29-30 czerwca w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się motoryzacyjna impreza – Klasyk Fest 2024.  Zostanie dla Was przygotowana osobna strefa, dedykowana samochodom tuningowanym i modyfikowanym! To będzie doskonała okazja, aby nie tylko podziwiać klasyki, ale również odkryć dzieła sztuki motoryzacyjnej współczesności.
To jeszcze nie wszystko! Tegoroczne spotkanie poprowadzą znani i lubiani dziennikarze związani z klasyczną motoryzacją, którzy zapewnią niepowtarzalną atmosferę i emocje na każdym kroku. Czekają także na Was niezapomniane występy artystyczne, których szczegóły zostaną ogłoszone już niedługo!
Dla najmłodszych fanów motoryzacji zostaną przygotowane atrakcje, takie jak dmuchane zamki, malowanie buziek, warkoczyki i wiele innych zabaw.
Nieodłącznym elementem Klasyk Fest 2024 będzie III Ogólnopolski Rajd Cinquecento.