Strona główna /
Kultura i Edukacja / Pokazowe zajęcia otwarte Misia Teddy Eddy w Wieży Babel
10.09.2025

Pokazowe zajęcia otwarte Misia Teddy Eddy w Wieży Babel

13 września br. Szkoła Językowa Wieża Babel zaprasza wszystkich chętnych na przepełnione dobrą zabawą otwarte zajęcia pokazowe efektywnej nauki języka angielskiego metodą Misia Teddy Eddy.

13 września br. w Szkole Językowej Wieża Babel odbędą się pokazowe zajęcia otwarte nauki języka angielskiego dla dzieci.

Będzie to okazja, aby zarówno dzieci jak i rodzice mogli przekonać się, że nauka języka angielskiego metodą Misia Teddy Eddie to wspaniała przygoda, w której zdobywa się cenny skarb – rzetelną językową wiedzę. Na zajęciach dzieci poznają przyjaznego Misia Teddy Eddie, który swoimi zabawami, piosenkami i rymowankami zachęcać będzie uczestników do poznawania słów i wyrażeń po angielsku.

Zajęcia pokazowe poprowadzą lektorzy, którzy na co dzień realizują kursy Teddy Eddie, mają odpowiednie umiejętności u wieloletnie doświadczenie w nauce dzieci obcego języka.

Harmonogram sobotnich zajęć:

  •  Sobota, 13 września br. godzina 9:30 – zajęcia dla dzieci 3-letnich;
  • Sobota, 13 września br. godzina 10:30 – zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat;
  • Sobota, 13 września br. godzina 11:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-8 lat.

Zajęcia otwarte odbędą się w siedzibie Szkoły Językowej Wieża Babel, zlokalizowanej przy ulicy Sosnowieckiej 4 w Mysłowicach.

Zapisy dzieci na sobotnie zajęcia pokazowe odbywają się telefonicznie. Kontakt do sekretariatu: 502 570 224, sekretariat@wieza-babel.pl.