Strona główna /
Kultura i Edukacja / „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości”
19.09.2022

„Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości”

W niedzielę 25 września zapraszamy na spektakl satyryczno – muzyczny „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości" w wykonaniu Ave Teatr. Spektakl bazuje w swej konwencji na najlepszych wzorach, takich jak „Kabaret Starszych Panów”. Jest to podróż przez różne odcienie miłości, opowiedziana i wyśpiewana słowami Stefanii Grodzieńskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory oraz Macieja Siekluckiego, ze znakomitą muzyką Jarka Babuli, Jerzego Derfla i Jerzego Wasowskiego

Teatralna niedziela, to cykl comiesięcznych spotkań z teatrem organizowany w kultowym Kinoteatrze Znicz. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca miłośnicy teatru mogą spędzić wieczór oglądając oryginalny spektakl komediowy. Podczas Teatralnych Niedziel Mysłowicki Ośrodek Kultury gwarantuje genialną grę aktorską, świetne scenariusze, profesjonalną dekorację oraz wybitnie dobry humor. Dotychczas na scenie Kinoteatru Znicz gościli – Teatr Bez Sceny, Teatr Żelazny czy też Teatr Plejada.

W niedzielę 25 września zapraszamy na spektakl satyryczno – muzyczny „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości” w wykonaniu Ave Teatr. Spektakl bazuje w swej konwencji na najlepszych wzorach, takich jak „Kabaret Starszych Panów”. Jest to podróż przez różne odcienie miłości, opowiedziana i wyśpiewana słowami Stefanii Grodzieńskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory oraz Macieja Siekluckiego, ze znakomitą muzyką Jarka Babuli, Jerzego Derfla i Jerzego Wasowskiego.
Ta kompilacja spotkań kobiety i mężczyzny w różnych sytuacjach życiowych, w przezabawny sposób ukazuje zawirowania natury damsko-męskiej. I choć wszyscy pragniemy tego samego, porozumienie obu płci potrafi być arcytrudne. Inteligentnie i dowcipnie napisane dialogi są przeplatane piosenkami o podobnej tematyce.
W spektaklu występują Beata Zarembianka, otwarta, czuła i delikatna… lecz u progu rozczarowania banałem życia, rozpaczliwie szukająca ratunku…u niego. Dariusz Niebudek, zawodowiec, opanowany rygorem ograniczeń i schematów, szukający ratunku w świecie wyobraźni, poetycko – nierzeczywistym. W zasadzie są tacy sami. Powinni się odnaleźć, miejmy nadzieję.
Bilety do kupienia na portalu Kup Bilecik oraz w kasach MOK w cenie 60 zł.
->  https://www.kupbilecik.pl/…/ni.pies.ni.wydra.cos.na…/
Teatralna Niedziela
MOK Brzezinka, Kinoteatr Znicz, ul. Laryska 5
Ave Teatr „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości”
25.09.2022r., godzina 19:00