Strona główna /
Kultura i Edukacja / Malowanie przy winie w Mysłowicach
20.05.2024

Malowanie przy winie w Mysłowicach

Wytrawne malowanie – cykl spotkań plenerowych nawiązujących do popularnej i modnej formuły "malowania przy winie". Wytrawne malowanie będzie organizowane w urokliwych, zielonych okolicznościach Parku Zamkowego.
Wytrawne malowanie będzie organizowane w urokliwych, zielonych okolicznościach Parku Zamkowego i jest skierowane zarówno do osób wprawionych w sztuce malarskiej, jak i początkujących, ale gotowych na przygodę z płótnem i pędzlem. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji swoje stanowisko wyposażone w materiały malarskie, a grupie towarzyszyć będzie osoba prowadząca w charakterze instruktora. Nie spodziewajcie się jednak wykładu o sztuce, czy też nudnego instruktażu. Wszystko odbędzie się w luźnej, przyjemnej, twórczej atmosferze, pod letnim namiotem, na leżakach i przy sztalugach. Tematem pierwszego spotkania będzie PEJZAŻ.
Zapraszamy panie i panów na plenerową ucztę malarską współtworzoną wraz z Cherry GRILL&BAR, którego szefowa zadba o Wasze wytrawne podniebienia.
W rolę instruktora/konsultanta wcieli się Monika Pawlas – Polańska, artystka, malarka, edukatorka filozoficzno-artystyczna, kuratorka wystaw i właścicielka autorskiej pracowni artystycznej Kalós Chóros.
Cena – 60 zł/osoba. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy w Dziale Imprez i Animacji Kultury pod tel. 500 186 320. Cena obejmuje: materiały malarskie, konsultacje z instruktorką, lampkę bezalkoholowego wina. Ponadto uczestnicy otrzymają rabat na zakup napojów i przekąsek w Cherry GRILL&BAR.