Strona główna /
Kultura i Edukacja / Kino letnie w Parku Słupna
16.08.2023

Kino letnie w Parku Słupna

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zaprasza mieszkańców naszego miasta na bezpłatne projekcje filmowe pod chmurką w ramach cyklu „Kino letnie w Parku Słupna”. 18 sierpnia o godzinie 20:00 wybierzemy się do Francji na „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”
„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.
Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!
40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a.
Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!
Wygodne leżaki i koce wraz z kameralną atmosferą będą na Was czekać w Parku Słupna, tradycyjnie o napoje i przekąski zadba Muzyczna Tawerna Słupna.
Okazji do śmiechu będzie wiele.

Wstęp bezpłatny!