Strona główna /
Kultura i Edukacja / Kabaret Paranienormalni „Bez znieczulenia” w MOK Mysłowice!
12.04.2021

Kabaret Paranienormalni „Bez znieczulenia” w MOK Mysłowice!

Drodzy mieszkańcy. Jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli i nic nie stanie na przeszkodzie, to Mysłowicki Ośrodek Kultury wraz z Awangarda Event&Marketing zapraszają na występ znanego kabaretu: Kabaret Paranienormalni. Panowie wystąpią dla publiczności dnia 8 maja, o godzinie 20.00.

„BEZ ZNIECZULENIA” – PARANIENORMALNI.
Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: MOK!