Strona główna /
Kultura i Edukacja / „Historie łóżkowe” – Ave Teatr
23.11.2022

„Historie łóżkowe” – Ave Teatr

27 listopada zapraszamy na kolejny spektakl w ramach cyklu Teatralna Niedziela. „Historie łóżkowe" to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś...
Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go – go, striptizerce z ręką na temblaku, to i tak wszyscy wylądują w łóżku… ewentualnie tuż obok.
„Historie łóżkowe” to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak i my wszyscy poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka.
27 listopad /niedziela/
godz. 19:00
MOK Brzezinka, ul Laryska 5
Bilety w cenie 60 zł do kupienia w kasach MOKu oraz za pośrednictwem serwisu KupBilecik
-> https://www.kupbilecik.pl/imprezy/84322/Mysłowice/Historie+łóżkowe+-+Ave+Teatr/
  •  Reżyseria: Marcin Sławiński
  • Tłumaczenie: Mirosław Połatyński
  • Scenografia i kostiumy: Barbara Guzik
  • Muzyka: Jarek Babula
Obsada:
– Paulina Komenda / Marta Sroka
Beata Zarembianka
Aleksander Janiszewski
Kornel Pieńko
Piotr Rybak
——————————————————————————-
Teatralna niedziela, to cykl comiesięcznych spotkań z teatrem organizowany w kultowym Kinoteatrze Znicz. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca miłośnicy teatru mogą spędzić wieczór oglądając oryginalny spektakl komediowy. Podczas Teatralnych Niedziel Mysłowicki Ośrodek Kultury gwarantuje genialną grę aktorską, świetne scenariusze, profesjonalną dekorację oraz wybitnie dobry humor.