Strona główna /
Komunikaty / ZBIÓRKA DARÓW DLA DZIECI Z UKRAINY!
08.08.2023

ZBIÓRKA DARÓW DLA DZIECI Z UKRAINY!

Fundacja Wolne miejsce ponownie wyrusza z misją niesienia pomocy dla obywateli Ukrainy. Tym razem wolontariusze wyruszą do Buczy 14 sierpnia br., by przeprowadzić wakacyjne półkolonie dla dzieci i młodzieży ukraińskiej. W ramach współpracy z Fundacją Mysłowice włączyły się w zbiórkę niezbędnych artykułów plastycznych, zabawek oraz słodyczy.
Fundacja Wolne miejsce ponownie wyrusza z misją niesienia pomocy dla obywateli Ukrainy. Tym razem wolontariusze wyruszą do Buczy 14 sierpnia br., by przeprowadzić wakacyjne półkolonie dla dzieci i młodzieży ukraińskiej. Dla podopiecznych zostaną przygotowane przeróżne animacje, zabawy oraz specjalistyczne zajęcia: psychologiczne i terapeutyczne, które pomogą młodym Ukraińcom przepracować przeżyte traumy.
Chcąc wesprzeć inicjatywę, na terenie miasta Mysłowice odbędzie się zbiórka produktów, które zostaną przekazane dla dzieci, biorących udział w warsztatach w Buczy.
Zbierane są:
artykuły plastyczne;
kolorowanki;
nowe zabawki;
pluszaki;
lalki;
słodycze (cukierki, batoniki, lizaki, wafelki).
Dary można dostarczać do Urzędu Miasta Mysłowice, pokój 218 w godzinach pracy Urzędu. Zbiórka trwa do 11 sierpnia br., do godz. 11:00.
Pamiętajcie, że działalność Fundacji możecie również wspomóc dokonując wpłat na konto z dopiskiem „Bucza” na numer konta: 84 2490 0005 0000 4530 1546 3474.