Strona główna /
Komunikaty / Rozpoczęcie kompleksowej przebudowy ul. Armii Krajowej
09.04.2024

Rozpoczęcie kompleksowej przebudowy ul. Armii Krajowej

W związku z informacją firmy Eurovia Polska S. A. o rozpoczęciu realizacji zadania „Kompleksowa przebudowa ul. Armii Krajowej, Reymonta, Wyspiańskiego, Prusa Mickiewicza, Lompy, Wojska Polskiego z łącznikiem z ul. Wyspiańskiego w Mysłowicach" Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od dnia 10 kwietnia 2024 r. (środa) do odwołania wprowadza się zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: 44 i 292.

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od dnia 10 kwietnia 2024 r. (środa) do odwołania wprowadza się zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: 44 i 292 według poniższego.

W kierunku centrum Mysłowic – po obsłudze przystanku „Mysłowice Wielka Skotnica”, linie zostaną skierowane ulicami: Wielka Skotnica, Kormoranów, Katowicką, z obsługą przystanku „Mysłowice Kopalnia”, do włączenia się na swoje stałe trasy na przystanku „Mysłowice Katowicka”.

W kierunku Katowic – po obsłudze przystanku „Mysłowice Katowicka”, linie zostaną skierowane ulicami: Katowicką, z obsługą przystanku „Mysłowice Kopalnia”, Kormoranów, Wielka Skotnica, do włączenia się na swoje stałe trasy na przystanku „Mysłowice Wielka Skotnica”.

Na czas trwania objazdu przystanek „Mysłowice Chopina” nie będzie obsługiwany.