Strona główna /
Komunikaty / Publikujemy portret pamięciowy oszustki!
20.01.2021

Publikujemy portret pamięciowy oszustki!

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach prowadzi dochodzenie w sprawie oszustwa na szkodę mieszkanki naszego miasta. Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2020r. W Laboratorium KWP w Katowicach wykonano portret pamięciowy sprawczyni, który publikujemy i prosimy o jego rozpowszechnienie. Jeśli ktoś rozpoznaje kobietę - prosimy o kontakt z mysłowicką komendą.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego poszukują kobiety, która 29 grudnia 2020r. dokonała oszustwa na mieszkance naszego miasta. Kobieta, podając się za pracownicę spółdzielni, wyłudziła od pokrzywdzonej pieniądze na rzekomą wymianę telewizora.

W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego przez pokrzywdzoną rysopisu, sporządzono portret pamięciowy sprawczyni.

Rysopis poszukiwanej kobiety: krępej budowy ciała, wiek około 40 lat, 160 cm wzrostu, włosy koloru jasny blond, proste, długie.

W chwili oszustwa kobieta ubrana była w pikowaną kurtkę koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, czarną torebkę i obuwie oraz wełnianą czapkę koloru szarego, szal koloru szarego i kolorową wełnianą maseczkę ze wzorami.

Jeśli ktoś z Państwa ma podejrzenia, co do osoby pasującej do portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Mysłowicach mailowo: kryminalny@mysłowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 262 55 lub 47 85 262 30. Zapewniamy anonimowość.

KMP Mysłowice