Strona główna /
Komunikaty / Poszukiwana wpadła przez brak maseczki!
17.02.2021

Poszukiwana wpadła przez brak maseczki!

Mysłowiccy policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na kobietę, która nie miała maseczki zasłaniającej usta i nos. W trakcie legitymowania okazało się, że 46-latka jest poszukiwana do odbycia kary pozbawiania wolności. Mieszkanka Mysłowic została zatrzymana i trafiła prosto do aresztu. Kobieta nie uniknęła również kary za brak maseczki.

W całym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Nie musimy mieć do tego profesjonalnej maseczki, wystarczy chusta lub część odzieży. Policjanci patrolujący ulice stale zwracają uwagę na to, czy mieszkańcy przestrzegają obostrzeń.

Wczoraj o godzinie 18.35 mundurowi z Wydziału Prewencji, patrolując ulicę Oświęcimską, zauważyli kobietę, który nie stosowała się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Podczas legitymowania okazało się, że mysłowiczanka jest poszukiwana do odbycia kary pozbawiania wolności. 46-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne mury. Za brak maseczki mundurowi ukarali kobietę mandatem.

Źródło: KMP Mysłowice