Strona główna /
Komunikaty / Ostatnie pożegnanie Lenki Surmy
05.08.2022

Ostatnie pożegnanie Lenki Surmy

Po długiej walce z chorobą nowotworową odeszła od nas Lena Surma. Ostatnie Pożegnanie Lenki odbędzie się w piątek 12 sierpnia o godzinie 13.30 w Feuerhalle Simmering, Sala nr 3, Simmeringer Hauptstraße 337, 1110 Wiedeń. Mysłowiczanie będą mogli się pożegnać z dziewczynką w odpowiednio przygotowanym miejscu.
Wielu z Was podczas wydarzeń charytatywnych i publicznych zbiórek bardzo mocno angażowało się w ratowanie życia małej Lenki. W związku z tym została podjęta decyzja o możliwości pożegnania dziewczynki w Mysłowicach.
Jeżeli chcecie pożegnać Lenkę i towarzyszyć Jej w ostatniej drodze, a nie jesteście wstanie dołączyć do jej rodziny w Wiedniu, za zgodą jej najbliższych, pragniemy Wam to umożliwić.
Na mysłowickim Placu Wolności, 12 sierpnia od godziny 13.30 przygotowane zostanie miejsce, gdzie będziecie mogli zapalić znicz i w ciszy pożegnać się z dziewczynką.
Jak napisali najbliżsi na profilu Uratujmy Lenkę zachęcamy, aby częścią Waszego stroju był ulubiony kolor Lenki czyli: różowy, liliowy/fioletowy lub turkusowy.
Jako redakcja pragniemy złożyć kondolencje jej rodzinie oraz najbliższym. Spoczywaj w pokoju Lenusiu.