Strona główna /
Komunikaty / Nowe centrum logistyczne w Mysłowicach!
02.02.2022

Nowe centrum logistyczne w Mysłowicach!

W Mysłowicach powstaje nowe, ogromne centrum logistyczne 7R Park Mysłowice.

Nowoczesny projekt składać się będzie z dwóch obiektów o całkowitej powierzchni najmu liczącej ponad 59 tys. m kw. Pierwszy etap inwestycji zakończy się w lipcu br.

„Nasz park w Mysłowicach to już kolejna inwestycja 7R na Górnym Śląsku. Coraz więcej firm poszukuje nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni magazynowych, dzięki którym będą mogły zwiększyć swoją efektywność operacyjną. Realizując projekty magazynowo-produkcyjne wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najemców, zapewniając elastyczność w adaptacji każdej powierzchni i dopasowując ją do oczekiwań klienta” – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

7R Park Mysłowice będzie składał się z dwóch budynków. Pierwszy z nich zaoferuje powierzchnię najmu 50 570 m kw., z kolei drugi mniejszą zabudowę – 8573 m kw. Obiekt charakteryzuje się podwyższonym standardem i uniwersalnością – może być przeznaczony zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję. Minimalne dostępne moduły w mysłowickim parku zaczynają się już od 3850 mkw. Deweloper daje też możliwość przygotowania pod wymagania klienta konkretnego zaplecza biurowego.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom proekologicznym, takim jak panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED z systemem DALI, doświetlenie światłem dziennym poprzez świetliki dachowe czy ekologiczny system ogrzewania, 7R Park Mysłowice objęty będzie certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good.

Źródło: dziennikzachodni.pl