Strona główna /
Komunikaty / Kino letnie w Parku Słupna – „W trójkącie”
11.07.2023

Kino letnie w Parku Słupna – „W trójkącie”

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zaprasza mieszkańców naszego miasta na bezpłatne projekcje filmowe pod chmurką w ramach cyklu "Kino letnie w Parku Słupna".
14 lipca br.
godz. 20:45
Park Słupna
MOSiR zaprasza na film Rubena Östlunda „W trójkącie”.
„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.
Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.
Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów.
Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!
Wygodne leżaki i koce wraz z kameralną atmosferą będą na Was czekać w parku Słupna, tradycyjnie o napoje i przekąski zadba Muzyczna Tawerna Słupna.
Jak widzicie, okazji do śmiechu będzie wiele.
Wstęp bezpłatny!