Strona główna /
Komunikaty / Honorowy patronat Rektora AWF
15.05.2023

Honorowy patronat Rektora AWF

Dzisiaj odbyło się spotkanie, którego celem było objęcie honorowym patronatem przez Rektora AWF wydarzenia „Mysłowickie Integracyjne Święto Sportu”, które odbędzie się w Mysłowicach w dniu 22 maja 2023 roku na Kompleksie Sportowym Promenada.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Dariusza Wójtowicza oraz pracowników Urzędu Miasta Mysłowice z Rektorem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach prof. dr hab. Grzegorzem Juras, Prorektorem ds. dydaktyki i studentów Akademii Wychowania Fizycznego dr hab. Rajmundem Tomik, Dyrektorem Administracyjnym AWF dr Krzysztofem Nowakiem, Pełnomocnikiem Rektora ds. studentów, doktorantów i pracowników niepełnosprawnych dr Damianem Kania.

Celem spotkania było objęcie honorowym patronatem przez Rektora AWF wydarzenia „Mysłowickie Integracyjne Święto Sportu”, które odbędzie się w Mysłowicach w dniu 22 maja 2023 roku na Kompleksie Sportowym Promenada.

Prezydent Wójtowicz podpisał porozumienie o współpracy dotyczące wydarzenia, które ma zainicjować jego cykliczność oraz współpracę na przyszłe lata pomiędzy uczelnią a Mysłowicami.