Strona główna /
Komunikaty / Amarantus potrzebuje wsparcia
04.04.2023

Amarantus potrzebuje wsparcia

Pani Marta Adamowicz od 7 lat prowadzi małą sklepo-kawiarnię o nazwie Amarantus. Niestety właścicielka przyznaje, że w ostatnim czasie Amarantus ma trudną sytuację finansową i potrzebuje Waszej pomocy. To właśnie Amarantus oferował podczas cyklu spotkań "Sniadanie na polanie" pyszną kawę i różne przekąski.
W ciągu ostatnich kilku lat Pani Marta zawsze starała się pomagać innym, organizując różne akcje charytatywne czy wspierając lokalne inicjatywy. Jest również organizatorką „Śniadań na polanie” które odbywają się na Górce Słupeckiej.
Dziś, z ogromnym trudem, stoję przed Wami z prośbą o wsparcie dla naszego sklepu i kawiarni. Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się zebrać odpowiednią kwotę, dzięki której będziemy mogli przetrwać najbliższe tygodnie i miesiące. Wiem, że może to wydawać się trudne, ale uwierzcie mi, że każda złotówka się liczy i bardzo nam pomoże. Nie wiem, co mogę Wam zaoferować w zamian za Wasze wsparcie, ale obiecuję, że będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby Amarantus nadal był miejscem, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść smaczne ciasta” – informuje właścicielka.
Osoby, które chcą wesprzeć Amarentus – Sklep i Kawiarnia mogą to zrobić TUTAJ.
Amarantus zaprasza na pyszne lody, ciasta i kawę!