Strona główna /
Interwencje / Kradzież sklepowa zakończona 9-letnim pobytem w więzieniu
08.03.2024

Kradzież sklepowa zakończona 9-letnim pobytem w więzieniu

Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali we wtorek 36-letniego mieszkańca naszego miasta, który dokonał kradzieży w jednym z dyskontów na kwotę prawie 1 tys. zł. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży... i na 9 kolejnych lat trafił do zakładu karnego...

5 marca około godziny 15:20 do mysłowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie o nietrzeźwym i agresywnym mężczyźnie, który miał dokonać kradzieży artykułów przemysłowych w jednym z dyskontów. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z mysłowickiej drogówki. Jak się okazało, ukradł on kapsułki do prania na łączną kwotę prawie 1 tysiąca złotych. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, 36-latek noc spędził w policyjnym areszcie.
6 marca usłyszał on zarzut kradzieży. W trakcie czynności z zatrzymanym do komendy wpłynął sądowy nakaz doprowadzenia 36-latka do aresztu, celem odbycia kary 9 lat więzienia za kradzieże dokonane w przeszłości.

Mężczyzna zgodnie z decyzją sądu prosto z komendy trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę i oczekiwał na decyzję sądu w sprawie wtorkowej kradzieży.

Źródło: KMP Mysłowice