Strona główna /
Inne / Zaproszenie na debatę o cyberbezpieczeństwie
19.03.2024

Zaproszenie na debatę o cyberbezpieczeństwie

Policjanci z Mysłowic zapraszają na debatę organizowaną w czwartek 21 marca o godzinie 16:30 w Mysłowickim Urban Labie przy ulicy Grunwaldzkiej 8. Tematem debaty, którą poprowadzi także Psycholog z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach będą oszustwa i bezpieczeństwo zakupów w sieci.

Policjanci z Mysłowic do udziału w debacie na temat cyberbezpieczeństwa, która odbędzie się 21 marca o godzinie 16:30 w mysłowickim Urban Labie przy ulicy Grunwaldzkiej 8. Stróże prawa z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą opowiedzą o tym jak działają przestępcy, którzy oszukują ludzi w sieci. Policjanci omówią najczęściej spotykane przestępstwa w sieci oraz to, jak uchronić się przed ich sprawcami.
Nie zabraknie również porad, jak bezpiecznie robić zakupy w internecie. Psycholog z Wydziału Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach opowie o metodach manipulacji i technikach stosowanych przez oszustów, których wykorzystują, by pozyskać cenne dla siebie informacje na nasz temat. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo na profilu na facebooku – Policja Mysłowice.

Źródło: KMP Mysłowice