Zmiany kadrowe w Urzędzie Miasta

12 grudnia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Od zakończenia wyborów minął zaledwie miesiąc, a w Mysłowicach każdego dnia zachodzą zmiany. We wszystkich płaszczyznach, jednak jak wiadomo, każda zmiana niesie za sobą pewne konsekwencje.

Tak też dzieje się w mysłowickim magistracie, gdzie nowy Prezydent chcąc sprawnie reagować na wszelkie zastane sytuacje, zderza się bardzo często z niechęcią i internetowym hejtem. Z czego to wynika? Jak to zwykle bywa, z niewiedzy osób, które komentując pewne rzeczy, znają obraz sytuacji tylko jednostronnie. 

Na szczęście, to nikogo nie zniechęca, a publikowane kolejno materiały powoli otwierają wszystkim oczy. Jak wiadomo, zmiany kadrowe zawsze niosą za sobą określone odczucia, jednak w pewnych przypadkach są zwyczajnie konieczne.

Tak też stało się ze zmianą kadrową jednego z wydziałów. Konkretnie Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego i Reagowania Kryzysowego. Uprzedni Naczelnik od maja br. przebywa na L4, dlatego Dariusz Wójtowicz podjął decyzję o zatrudnieniu na to miejsce Sandry Jędrzejas.

Pewnie wiele osób zapyta dlaczego. Otóż w pracy, jak to w życiu, liczy się przede wszystkim zaufanie, lojalność i zaangażowanie, a tych przymiotów niektórym odmówić nie można. Bowiem tylko wśród ludzi, którzy od kilku lat walczą o miasto, można przenosić przysłowiowe góry.

Sandra Jędrzejas jest osobą posiadającą szeroki wachlarz doświadczenia zawodowego, które umożliwiło nabycie wielu kompetencji w zakresie organizacji pracy własnej oraz zespołu, kontaktów międzyludzkich, prowadzenia szkoleń i wykładów czy też rozliczania środków unijnych.

Posiada wykształcenie wyższe. Jest magistrem studiów menadżerskich z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyła również studia socjologiczne ze specjalizacją ZZL. Wieloletnia współpraca z obecnym Prezydentem, pozwoliła mu bez obaw  powierzyć to stanowisko z pewnością, iż tchnie w urzędowy schemat nowe podejście.

Gratulujemy Panu Prezydentowi odważnych decyzji i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych.

Iwona Chajto

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice