Zapraszamy na Piknik Rodzinny: Mysłowice grają dla Tymonka!

03 maja 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Już w najbliższą sobotę, 7 maja pod  Halą MOSiR na Bończyku, odbędzie się wielkie wydarzenie, podczas którego mysłowiczanie dokonają kolejnej zbiórki środków finansowych, niezbędnych na operację Tymonka!

Będzie to mysłowicka Majówka z licznymi atrakcjami dla dzieci, dla mamy, dla taty, babci i dziadka! W organizację wydarzenia włączają się zwykli mieszkańcy, lokalni przedsiębiorcy, sportowcy, organizacje społeczne i samorządowcy!

Jeśli nie jest Ci obojętny los chorego Tymionka to przyjdź z rodziną i sąsiadami, poczęstuj się swojskimi wypiekami oraz zasmakuj grillowanych specjałów naszych pasjonatów kulinarnych! Po prostu podaj dobro dalej, tak to działa! Chcemy Was zarazić i porazić dobrą energią.  Niech w tym dniu pozytywna energia będzie z nami!

Całkowity dochód z licznych atrakcji dla Was, przekazany zostanie na leczenie Tymonka.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice