Wyposaż firmę w skuteczne narzędzia rozwoju! Weź udział w seminarium

16 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Przedsiębiorco weź udział w Seminarium i skutecznie wzmocnij potencjał swojej firmy. Miasto Mysłowice, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają Przedstawicieli firm sektora MŚP oraz instytucji otoczenia biznesu na Booster Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?" 

24 września 2019, godz. 10:00-12:00
Mysłowice, Szyb Bończyk, ul. Bończyka 13

Booster MŚP – to wzmocnienie, wsparcie i przyspieszenie rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. Seminarium – to zastrzyk praktycznej wiedzy o nowych przepisach i możliwościach dla firm, ONE STOP SHOP – to „okienko informacyjne”, spotkania B2B z ekspertami, konkretne pytania i odpowiedzi, konstruktywne, bezpośrednie rozmowy z doradcami m.in. KSSE, BGK, oferta dla MŚP – dostępne narzędzia i nowe, dopasowane do MŚP wymagania, które należy spełnić, aby uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać na terenie Miasta Mysłowice w Polskiej Strefie Inwestycji, KSSE.

Zgłoszenia udziału (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy) przyjmujemy do 23 września  do godz. 13:00 pod adresem: kancelaria@myslowice.pl

PROGRAM
09:45 - Rejestracja gości, „B2B przy kawie”
10:00 - Otwarcie I Boostera w Mysłowicach – Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz
10:10  - Booster MŚP: Możliwości inwestowania z KSSE – prof. AWSB dr hab. Barbara Piontek, zastępca prezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.
10:25  - Miasto przyjazne przedsiębiorcom - zachęty inwestycyjne.
10:35  - Polska Strefa Inwestycji – jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu – Łukasz Ciepły, project manager, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
10:50  - Narzędzia wsparcia rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości (oferta dostępna na rynku, kadry, finanse, public relations) – otwarta, moderowana dyskusja z udziałem ekspertów i przedsiębiorców (Q&A):
· Michał Dąbrowski, pełnomocnik Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. ds. rozwoju

· Józef Piętoń, dyrektor Regionu Śląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego, tbc

· Elżbieta Modrzewska, manager Klubu Innowatora KSSE, ekspert ds. kształcenia branżowego i praktycznego

· dr Wioleta Witczak-Smolnik, PR manager/ rzecznik prasowy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., tbc

11:30 - Booster B2B - ONE STOP SHOP – indywidualne rozmowy z ekspertami/doradcami KSSE, BGK,
12:00 - Zakończenie spotkania 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice