WOŚP 2020 w Mysłowicach - foto relacja!

13 stycznia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakończyła się organizacyjnym sukcesem i rekordową ilością zgromadzonych złotówek. Nasz finansowy wkład ratowanie ludzkiego życia k zdrowia to 81976.55 złotych!

Myslowice to Miasto ludzi o wielkich sercach!

 

Pracownicy Mysłowickiego Ośrodka Kultury własnymi siłami zorganizowali niesamowitą imprezę, środowisko Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego jak co roku zorganizowało Sztab WOŚP, Prezydent Mysłowic pokrył koszty zaproszonych artystów kabaretowych, zastępcy prezydenta i pracownicy Kancelarii Prezydenta wraz z urzędnikami mocno włączyli się w licytacje będąc przez cały dzień z Organizatorami, uczniowie mysłowickich szkół dali z siebie wszystko podczas kwestowania na ulicach Mysłowic, na Rynku prym wiedli cudowni ludzie z Miejskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum Miasta Mysłowice, Przyjaciele Jurka Owsiaka dostarczali wspaniale pamiątki na licytacje, grupa ochrony WOLF z Sosnowca za darmo dbała o bezpieczeństwo, Rowerowe Mysłowice, Rozbiegane Mysłowice, Mors Hubertus zadbały o cudowną oprawę, a rzesze naszych mieszkańców bezinteresownie włączyły się w organizację wydarzenia!

Wspólnie z Mysłowicami kwestowała Pani Vice Marszałkini Senatu RP Gabriela Morawska - Stanecka z pomocnikami, za co serdecznie dziękujemy.

Mysłowiczanie, ten dzień to Wasz ogromny sukces! Przepraszamy tych, których pominęliśmy, ale również i Wam wszyscy dobrzy nieznajomi dziękujemy za kolejną wspaniałą niedzielę z WOŚP!

SIEMA Mysłowice!

Zdjęcia własne i nadesłane!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice