Weekendowe zabawy mieszkańców Mysłowic! (Fotogaleria)

11 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Ostatni weekend w Mysłowicach obfitował w wiele imprez kulturalnych i spotkań integracyjnych. W Centralnym Muzeum Pożarnictwa w dzielnicy Słupna odbył się piknik integracyjny promujący rodziny zastępcze, w barze Pod Szablami na terenie targowiska w dzielnicy Piasek pożegnano tegoroczne lato, w ogrodzie Baru Zagłoba w Brzęczkowicach zorganizowana została osiedlowa zabawa dla dzieci i dorosłych, na Janowie mieszkańcy spotkali się na Festynie, a na Rynku koncertowo bawiono się na jubileuszu XX-leciu pracy artystycznej Mietalla Walusia.

Mat. Iwona Chajto

Każda impreza miała inny charakter, więc mysłowiczanie mieli w czym wybierać. Niemal wszystkie imprezy odwiedzili członkowie grupy Motocyklowe Mysłowice, byli też MotoPiraci. Organizatorzy wspomnianych wydarzeń stanęli na wysokości zadania przez co weekendowe spotkania można uznać za bardzo udane.

Poniżej przedstawiamy pamiątkową fotogalerię, która powstała na bazie zdjęć własnych oraz nadesłanych przez naszych Czytelników. Autorem zdjęć z koncertu Mietalla Walusia jest Dawid Markiewicz.

W imieniu Organizatorów dziękujemy mieszkańcom za współpracę, pomoc i wsparcie!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice