Unia Kosztowy ma już 90 lat - Fotogaleria!

02 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W ostatnią sobotę sierpnia odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 90 - lecia działalności sportowej Unii Kosztowy. Na obiekty przy ulicy Paderewskiego w Mysłowicach przybyło wielu znamienitych gości. Wśród nich można było spotkać byłych trenerów, sportowców i działaczy przez lata związanych z klubem. Spotkaliśmy również przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej, mysłowickich samorządowców i przedstawicieli parlamentu.

Obchody rozpoczęły się od sportowej rywalizacji wśród najmłodszych piłkarzy. W sobotni poranek dziecięcy turniej piłki nożnej otworzył Prezydent Miasta Dariusz Wójtowicz.

Główne uroczystości i przywitanie zaproszonych gości rozpoczęły się o godzinie 15:00. Przez całą sobotę trwały spotkania i rozmowy o historii klubu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników i zaproszonych gości wiele sportowych atrakcji.

Życzenia oraz gratulacje ze sceny składali między innymi prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula, prezydent Dariusz Wójtowicz, posłanka Ewa Kołodziej, zastępca prezydenta Wojciech Chmiel, dyrektor MOSiR Karol Pawlik, Natalia Wycisk i Grzegorz Loska z KS Lechii 06 Mysłowice, Krzysztof Ślazak i Kazimierz Koperczak z KS Górnika 09 Mysłowice.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie na stronie ŚlZPN

red.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice