Światowy Dzień Walki z Głodem!

27 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Mysłowice to miasto dobrych ludzi - tak często określają nas sąsiedzi i mają rację! Dzisiaj na mysłowickim Rynku ugotowano 1000 porcji pysznego żuru. Akcję społeczną przygotowali Dariusz Wójtowicz - Prezydent Mysłowic i prezes Fundacji Wolne miejsce Mikolaj Rykowski.

Od rana na mysłowickim Rynku trwały przygotowania do wielkiego gotowania, na które zaproszono wszystkich mieszkańców Mysłowic - tych potrzebujących, jak i tych, którzy na co dzień wspierają innych. Dzisiaj odbyła się wielka integracja!!!

Wolontariusze Fundacji Wolne Miejsce, wspomagani przez prezydenta Dariusza Wójtowicza, rzecznik urzędu Natalię Wypiór i prezesa ZOMM Marcina Podsiadlo, tuż przed godz. 10:00 rozpoczęli gotowanie 1000 porcji pysznego żuru.

Punktualnie o 15:00 pierwszy posiłek wydał gospodarz miasta Dariusz Wójtowicz. W taki sposób Mysłowice połączyły siły z Fundacją Wolne miejsce, aby dać wszystkim sygnał, że warto pomagać i brać aktywny udział w

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice