STOP wycince - wypełnij petycję!

10 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

NIE dla wycinki drzew przy Wielkiej Skotnicy! Jeśli nie chcesz dopuścić do wycięcia około 40 sztuk pięknych zdrowych dębów i ponad 100 innych drzew na terenie przeznaczonym pod kolejny market, to koniecznie wypełnij poniższą ankietę:

ANKIETA 

We wtorek o godzinie 17:00 odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne związane ze zbiórką podpisów przeciwko wycince drzew przy Wielkiej Skotnicy w Mysłowicach. Protest wsparło dwóch radnych miejskich Dariusz Wójtowicz i Mariusz Wielkopolan.

Mieszkańcy nie chcą dopuścić do wycięcia około 40 sztuk pięknych zdrowych dębów i ponad 100 innych drzew na terenie przeznaczonym pod kolejny market.
Inicjatorzy ratowania drzew proszą Was o pomoc w zbiórce podpisów. Kolejne spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek (17 lipca) o godzinie 17:00, przy Wielkiej Skotnicy 16 czyli w okolicach terenu gdzie ma dojść do wycinki drzewostanu pod kolejny market.

- Liczymy na wsparcie mieszkańców i pomoc w zbieraniu podpisów, które później trafią w ręce służb odpowiedzialnych za ochronę srodowiska naturalnego. Im nas będzie więcej, tym lepiej, bo czasu jest coraz mniej. Drzewa są już dawno opisane - mówi jeden z inicjatorów ratowania dębów.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice