Sobotnie atrakcje i zabawa w Parku Zamkowym! (fotogaleria)

12 sierpnia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W sobotnie popołudnie, punktualnie o godzinie 15:00 przy barze Muszelka rozpoczął się mini piknik rodzinny. Na zaproszenie członków stowarzyszenia WSPÓLNIE DLA MYSŁOWIC do Parku Zamkowego przybyło bardzo wiele osób!

Na najbardziej wytrwałych, oczekujących w długiej kolejce,  czekała nagroda w postaci spacerowej przejażdżki na quadzie oraz motocyklu z Jeżolem z Motocyklowych Mysłowic!

Mat. Sandra Jędrzejas, foto: własne i nadesłane

Na przybyłych do parku Gości czekał poczęstunek w postaci chleba ze smalcem i ogórków kiszonych domowej roboty, których twórcą była pani Agnieszka Harmata i jej mąż Dawid.

Dzieci i ich opiekunowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z dwoma bajkowymi myszkami oraz organizatorami. Widząc tłumy wokół myszek należy stwierdzić, że oprócz przejażdżki na quadzie i motocyklu, była to pewnie największa atrakcja sobotniego popołudnia!

Organizatorzy czyli Przyjaciele stowarzyszenia Wspólnie dla Mysłowic, dla najmłodszych uczestników wspólnej zabawy przygotowali popcorn, kolorowe baloniki, watę cukrową, cukierki, lizaki i dla ochłody zimną wodę. Atmosfera była wspaniała, a park na kilka godzin zapełnił się spragnionymi piknikowej zabawy ludźmi. Pogoda również dopisała!

Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ SLIM czyli Grzegorz Karczewski, który spisał się na medal.

Organizatorami wakacyjnego wydarzenia byli członkowie i przyjaciele stowarzyszenia WSPÓLNIE DLA MYSŁOWIC oraz radny miejski Dariusz Wójtowicz.

Pragniemy podziękować wszystkim wspaniałym wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas na organizację sobotniej imprezy, przybyłym gościom za świetną atmosferę, właścicielce Muszelki za dostęp do mediów, Agnieszce za pyszny smalec i ogórki,Piekarni Alex za znakomite w smaku pieczywo, panu Grzegorzowi za oprawę muzyczną, Kamili i Rafalowi za bajkowe doznania oraz Jeżolowi i jego współpracownikom za atrakcje na stalowych rumakach!

Zabawa zakończyła się po godzinie 18:00.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice