Siódme zwycięstwo z rzędu mysłowickich siatkarek! Prezydent Sawicki przyniósł szczęście?!

28 lutego 2009

Wydarzenia

W dzisiejszy wieczór siatkarki Remagum MOSiR Mysłowice zafundowały swoim kibicom istny horror. Po dwóch setach zawodniczki Budowlanych Toruń prowadziły 2:0 i wydawało się, że jest po meczu. W tym momencie, przebywający na Hali zastępca prezydenta miasta Edmund Sawicki zażartował, że nie po to przyszedł na mecz, żeby oglądać przegraną naszych zawodniczek. Stwierdził z uśmiechem na twarzy, że w ostatnim czasie, gdzie przychodzi na sportowe zawody to drużyna, której kibicuje zawsze wygrywa. Stało się tak i tym razem, zawodniczki z Mysłowic wygrały 3:2 w setach 14:25, 23:25, 26:24, 25:23 i 15:13). Najlepszą zawodniczką meczu została Anna Gawron, która zdobyła 21 punktów, nie gorzej sprawiły się Maja Romel i Basia Kubieniec. Redakcja Portalu gratuluje kolejnego zwycięstwa!