Robert Biedroń z wizytą w mysłowickim Schronisku dla Zwierząt!

23 maja 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W ubiegły czwartek w ramach swojej trasy po Śląsku, Robert Biedroń - kandydat na Prezydenta RP - odwiedził mysłowickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt! Były oczywiście prezenty.

Biedroń pojawił się przed bramą Schroniska punktualnie w samo południe. Przyjechał ze swoją ekipą ze sztabu wyborczego. W grupie można było dostrzeć Parlamentarzystów Macieja Kopca, Panią Poseł Agnieszkę Dziemianowicz - Bąk, Panią Poseł Wandę Nowicką i Beatę Maciejewską - szefową sztabu Roberta Biedronia. Przywitali Ich: kierownik schroniska Pani Karolina Pasek ze swoimi współpracownikami oraz członkowie Komitetu Biedronia, który działa w naszym mieście.

Europoseł oprócz specjalistycznej karmy i pluszaków podarował na jeden dzień swój telefon z dostępem do Jego konta na Instagramie. Wszystko po to aby Schronisko mogło przez 24 godziny reklamować psiaki i kociaki do adopcji. 

- Jeśli chcecie sprawić komuś prezent w postaci zwierzęcia, to nie kupujcie. Odwiedzcie miejsca takie jak to i adoptujcie czworonogi. One za to odwdzięczą się Wam wielka miłością - mówił Robert Biedroń opuszczając to miejsce i obiecał - jeszcze tu wrócę!

Z naszej strony chcieliśmy napisać, że nie liczy się ilość ale jakość np karmy! I oczywiście dziękujemy Panu Robertowi za ten gest, który był spontaniczny. 

Mat. własny, foto Adam Chajto, oraz Komitet Biedronia Mysłowice

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice