Radość dzieci kłuje w oczy byłą dyrektorkę Domu Dziecka

16 lipca 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Szczyt hipokryzji! Była Dyrektorka Domu Dziecka, w którym znęcano się nad wychowankami, donosi na swoją następczynię, bo ta… zabrała dzieci do parku wodnego. Zdjęcia z wodnych zabaw zostały opublikowane na portalu społecznościowym placówki. Byłej dyrektorce wtóruje hejterska redakcja Co Tydzień z Grażyną Haską na czele, która relację z zabaw w parku wodnym nazywa pokusą dla pedofili!

Zamiast smutnych min, uśmiechy od ucha do ucha. Zamiast dręczenia i znęcania, wspólne zabawy i beztroskie kąpiele wodne. Nowy obraz Domu Dziecka im. Ojca Pio nie podoba się jej starej dyrektorce, która bez pardonu atakuje swoich następców. Atak tym bardziej niesmaczny, bo wykorzystuje do niego dzieci. Ale takie zagrywki chyba już nikogo nie dziwią.

Kontrola Urzędu Miasta z kwietnia tego roku wykazała szereg skandalicznych nieprawidłowości. W domu dziecka przy ul. Żeromskiego w Mysłowicach dochodziło do przypadków znęcania się nad wychowankami, a także dręczenia pracowników. Dyrektorka placówki Krystyna Wolwiak została zwolniona dyscyplinarnie. Teraz próbuje się odgryźć, rzucając idiotyczne oskarżenia.

Była dyrektorka znalazła sojusznika w czołowej hejterce Grażynie Haskiej, która zasłynęła z namawiania prezydenta Dariusza Wójtowicza do politycznego samobójstwa. Na stronach internetowych jaworznickiego Co Tydzień czytamy, że relacja z wizyty w parku wodnym to pokusa dla pedofili: „Zdjęcia, które przez swój charakter mogłyby zostać wykorzystane przez osoby postronne na stronach z pornografią dziecięcą, czy nawet zagrozić bezpieczeństwu chłopców ze strony osób o skłonnościach pedofilskich” - czytamy w portalu Haskiej.

To niedorzeczność. Relacje z beztroskich zabaw dzieci znajdziemy na stronach większości domów dziecka. To znak, że mają się dobrze, a sama placówka nie ma nic do ukrycia.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice