Kto zabrał kasę Unii Kosztowy?!

02 marca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W związku z podaniem się do dymisji Klubu Zarządu Unia Kosztowy oraz z pytaniami mieszkańców dzielnicy Kosztowy, kto z radnych zagłosował za zabraniem pieniędzy na działania sportowe w Mysłowicach w 2020 roku, przekazujemy wynik glosowania z 19 grudnia 2019 roku

Oto radni, którzy ograniczyli pieniądze na sport, gdzie m.in. Prezydent Myslowic zabezpieczył 50 tyś złotych na utrzymanie boiska w Kosztowach:

Antoni Zazakowny, Jacek Szołtysek, Joanna Pniok, Anna Kaczmarzyk, Marek Mikula, Maria Krutysza, Wiesław Romanek, Jacek Klimas, Sebastian Ronckszek, Marta Górna z Koalicji Obywatskiej związanej z Posłem Wojciechem Królem.

Tomasz Papaj, Zbigniew Augustyn, Robert Patałąg, Bernadetta Berzowska z PiS. Edward Lasok, Grzegorz Łukaszek i Krzysztof Biolik z Porozumienia Samorzadowego Mysłowice.

Tylko szóstka radnych sprzeciwiła się ograniczeniu wydatków miejskich na sport w 2020 roku, są to: Andrzej Dombek, Agnieszka Harmata, Piotr Styczeń, Adrian Panasiuk z klubu Wspólnie dla Mysłowic. Artur Bula i Mariusz Wielkopolan z PiS.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice