Urszula Gruca drugim zastępcą prezydenta

11 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Drugim zastępcą prezydenta miasta Mysłowice została Urszula Gruca – Stachura. Wieloletni pracownik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami mysłowickiego magistratu, gdzie pełniła funkcję naczelnika wydziału oraz kierownika zespołu. Nowa wiceprezydent jest absolwentką Akademii Rolniczej w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w zakresie administracji i zarządzania. Dodatkowo ukończyła specjalistyczny kurs na pośrednika obrotu nieruchomościami oraz posiada uprawnienia geodezyjne. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za nieruchomości oraz inwestycje.

Wcześniej, 4 stycznia na funkcję I zastępcy prezydenta miasta Mysłowice został powołany Wojciech Chmiel. Długoletni radny miasta Mysłowice, a w obecnej kadencji I wiceprzewodniczący Rady Miasta Mysłowice jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie uzyskał tytuł magistra na Wydziale Nauk Społecznych. W Mysłowicach będzie odpowiedzialny m.in. za oświatę oraz politykę społeczną.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice