Pracowity pierwszy dzień prezydenta elekta w Mysłowicach!

05 listopada 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Pierwszy dzień prezydenta elekta był bardzo pracowity. Z samego rana spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych Kopalni Węgla Kamiennego Mysłowice - Wesoła, gdzie podziękował za mobilizację i wsparcie w niedzielnym głosowaniu.

- Dzisiaj potwierdzam chęć dalszej współpracy z pracownikami Kopalni i jednocześnie dziękuję za kredyt zaufania jakim mnie obdarzyliście. Zapewniam, że nie zawiodę - powiedział Dariusz Wójtowicz.

Mat. Sandra Jędrzejas

Następnie Prezydent Wójtowicz udał się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach, aby spotkać się z pracownikami. - Odbyłem rozmowę z przedstawicielem Zarządu Głównego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i jestem pełen nadziei, że w najbliższych dniach przywrócona zostanie współpraca, a zwierzęta zostaną w Mysłowicach. Dałem słowo miłośnikom czworonogów z Mysłowic, że Schronisko będzie nadal istniało  - podsumował telefoniczną rozmową ze skarbnikiem TOZ w Polsce Dariusz Wójtowicz.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w przyszłym tygodniu w siedzibie Schroniska dojdzie do rozmów władz krajowych TOZ z Dariuszem Wójtowiczem, który na spotkanie będzie chciał zaprosić wszystkich nowo wybranych radnych.

W poniedziałek Dariusz Wójtowicz odwiedził również szeregowych pracowników Szpitala nr 2 oraz placówkę oświatową, w której zdobył rekordową ilość głosów. Była to Szkoła Sportowa w dzielnicy Piasek.

Wyniki II tury wyborów na Urząd Prezydenta Mysłowic w Mysłowicach dostępne są TUTAJ!

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice