Powstańczy rajd ulicami Mysłowic - zapraszamy!

09 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zapraszają na wyjątkowy Nightskating połączony z obchodami 100 rocznicy wybuchu  Powstań Śląskich!

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz, który zapowiedział osobisty udział w wieczornym przejeździe.

Uwaga zainteresowani udziałem w nightskating, wszystkie informacje o miejscu zbiórki otrzymacie w mysłowickim MOSiR.

W czwartek 12 września zapraszamy do pod halę sportową przy ulicy Bończyka. Uczcijmy pamięć bohaterów podczas wspólnego przejazdu ulicami Mysłowic.

Rozpoczęcie zaplanowano o godzinie 20:00 -  na parkingu przy hali MOSIR na Bończyku. Następnie przejazd prowadzić będzie przez ulice Bończyka, Tuwima, Janowska, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowska, Partyzantów, Stadionowa, Oświęcimska, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicka Boczna. Zakończenie imprezy planowane jest o godzinie 21:30 na parkingu przy hali MOSIR.

Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych!

Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom, naszych przejazdów!
Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice