Powstała grupa wsparcia - miej wpływ na losy mysłowickich zwierzaków!

29 listopada 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W Urzędzie Miasta Mysłowice cyklicznie odbywają się spotykania, na które zostają zaproszeni opiekunowie  kotów wolno żyjących  oraz sympatycy zwierząt z terenu naszego miasta.Poruszanych jest wiele ciekawych tematów  związanych nie tylko z kotami ale również innymi zwierzętami w potrzebie.

Opiekunowie mogą się z nich dowiedzieć między innymi jak tanim kosztem z darmowych materiałów stworzyć domek dla kotów  wolno żyjących, który zapewni im ciepłe schronienie w okresie zimy oraz jakie są dodatkowe sposoby na pozyskanie darmowej karmy.

Na spotkania zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym los kotów jak i innych zwierząt z terenu naszego miasta nie jest obojętny. Razem spróbujemy polepszyć ich byt.

Następne spotkanie odbędzie się 27.01.2019 o godzinie 15.00 w Sali 224 UM Mysłowice. Serdecznie zapraszam.

Foto własne i nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice