Pod(b)ijmy slalomem rekord w barwach biało - czerwonych !

10 czerwca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Dyrekcja, nauczyciele oraz cała społeczność skupiona przy mysłowickiej Szkole Sportowej zapraszają na nietypowe wydarzenie, które będzie miało miejsce już w najbliższy czwartek, tj. 14 czerwca.

14 czerwca na rosyjskich murawach usłyszymy pierwszy gwizdek tegorocznego mundialu. Nasza mysłowica Szkoła Sportowa nie mogła przejść obojętnie obok tego najważniejszego sportowego wydarzenia 2018 roku. Dlatego w dniu rozpoczęcia największej imprezy futbolowej zostanie zorganizowana akcja : Pod(b)ijmy slalomem rekord w barwach biało - czerwonych!

Zadaniem wszystkich uczestników będzie podbijanie slalomem piłki nożnej. Jedynym warunkiem uczestnictwa w zadaniu jest strój z wyraźnymi i widocznymi elementami barw biało - czerwonych. Zapraszamy uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy. Gorąco zapraszamy również rodziców. Jeśli dysponujecie Państwo odrobiną wolnego czasu bądźcie razem z nami!

Pierwsze piłki podbijemy slalomem 14 czerwca 2018 roku o godzinie 11:00 na boisku Szkoły Sportowej.
Pod(b)ijmy slalomem wspólnie emocje w barwach biało - czerwonych, w barwach, które dodadzą naszym orłom (tym małym i dużym) prawdziwych skrzydeł!

Szczegóły - regulamin akcji już wkrótce na stronie http://sportosporto.pl

Serdecznie zapraszamy!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice