Orlen Mistrzostwa Polski MYSŁOWICE 2020 - podsumowanie!

31 sierpnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W niedzielę zakończyły się ORLEN Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn MYSŁOWICE 2020’
Złotymi medalistkami zostały Katarzyna Kociołek i Agata Ceynowa. Wśród mężczyzna złoto wywalczyli Michał Bryl i Mikołaj Miszczuk. Obie pary zagrały znakomite zawody i w dobrym stylu rozprawiały się z kolejnymi przeciwnikami.

Medale i puchary wręczali przedstawiciele mysłowickiego samorządu Dariusz Wójtowicz, Marta Jabłczyńska, Wojciech Chmiel, Karol Pawlik, Sebastian Michalak, Sławomir Pawlak oraz Prezes PZPS Jacek Kasprzyk. W trakcie mistrzostw, na kąpielisku Park Słupna odbyło się wiele imprez towarzyszących, m.in. mecz  piłki siatkowej Organizatorzy kontra Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych oraz piłki nożnej na wodzie, siatkarki Silesia Volley kontra reprezentacja Mysłowic.

Mysłowicki turniej zakończył się sportowym i organizacyjnym sukcesem. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że uczestnicy mogli poczuć się jak na prawdziwej plaży.  Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z dyrektorem Karolem Pawlikiem jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Dyrektor zawodów Sebastian Michalak również sprawił się na medal. Ciężką pracę wykonali wolontariusze, pilnujący porządku i podający piłki.

Dziękujemy Wam za wspaniałe święto siatkówki, głośny doping i znakomitą atmosferę!

Materiał filmowy Telewizji Mysłowice ITVM dostępny jest TUTAJ!
Podsumowanie Mistrzostw Polski Mysłowice 2020' dostępne jest TUTAJ

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice