Narada roczna w Komendzie Policji w Mysłowicach

09 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W mysłowickiej komendzie Policji odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa w Mysłowicach za rok 2018. Władze miasta reprezentował Prezydent Dariusz Wójtowicz oraz Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego i Reagowania Kryzysowego Sandra Jędrzejas.

W trakcie dyskusji podsumowano wyniki osiągnięte przez mysłowickich policjantów oraz określono priorytety w walce z przestępczością na 2019 rok.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł. insp. Mariusz Krzystyniak. Naradę przygotował i prowadził szef mysłowickich policjantów nadkomisarz Dariusz Koniak.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele Rady Miasta Mysłowice Edward Lasok i Artur Bula, Prezes Sądu Rejonowego w Mysłowicach Piotr Kula, Prokurator Rejonowy Prokuratury w Mysłowicach Elżbieta Tkaczewska-Kuk, Komendant Straży Miejskiej w Mysłowicach Magdalena Kawka-Nowatkowska, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach mł.bryg. Mirosław Wiktor, Przewodniczący NSZZ Policjantów asp.szt. Michał Szczęśniak, policjantki i policjanci oraz pracownicy służby cywilnej z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice