Mysłowicki WOŚP zagra na sportowo - zapraszamy!

13 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Pragniemy przypomnieć, że 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra również w Mysłowicach w hali MOSiR na Bończyku.

Imprezę rozpocznie mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich, odbędzie się także szereg pokazów i warsztatów tańca oraz licytacje. O godzinie 20:00 Mysłowice wyślą swoje światełko do nieba, a będzie nim efektowny pokaz laserowy.

Licytować będzie można m.in. kurs jazdy na rolkach z prezydentem miasta Mysłowice Dariuszem Wójtowiczem, koszulkę z autografem Mariusza Czerkawskiego, kolację z liderem grupy Cree Sebastianem Riedlem, synem Ryszarda Riedla, w jego tyskiej restauracji, obrazy, pióro prezydenta miasta Mysłowice i wiele innych ciekawych pamiątek.

Harmonogram imprezy:
15.00 mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich,
17.00 licytacja,
17:30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu StageART Dance Studio: warsztaty taneczne CONTEMPORARY&JAZZ, pokazy taneczne grup: OhanaART, AkukuART oraz Teatru Tańca CONTEMPO,
18.00 licytacja,
18:30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu Studia Tańca I Fly,
19.00 licytacja,
19.30 Teatr Tańca Dyemotion,
20.00 Światełko do nieba (pokaz laserowy).

W tym roku wolontariusze będą zbierać środki na rzecz szpitali dziecięcych. W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.

Zapraszamy!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice