Mysłowicki Alarm Smogowy - zapraszamy na spotkanie!

20 listopada 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W imieniu Mysłowickiego Alarmu Smogowego oraz Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES, serdecznie zapraszamy do udziału w Rozmowach o Czystym Powietrzu w Mysłowicach, które odbędą się 23 listopada br. godz. 18 w restauracji Biała Gruba przy ul . Powstańców 1 w Mysłowicach (budynek Urzędu Miasta).

Mat. nadesłany

Do udziału zostali zaproszeni:
Prezydent Miasta Mysłowice, Ksiądz Dziekan Dekanatu Mysłowickiego, Komendant Straży Miejskiej w Mysłowicach, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Komendant Miejski Policji, Polski Alarm Smogowy oraz dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Swoją obecność potwierdził dr. Marcin Głodniok z Głównego Instytutu Górnictwa który zajmuje się zaawansowanymi systemami do badania stanu powietrza m.in. za pomocą dronów.
Chcemy porozmawiać z urzędnikami, społecznikami i mieszkańcami Mysłowic między innymi o tym, jak mądrze korzystać z węgla, jakie są standardy dla kotłów i paliw stałych w Polsce, jak wymienić stary piec węglowy na ekologiczne źródła ogrzewania, a także gdzie i w jaki sposób zgłaszać spalanie śmieci przez sąsiadów.

Mając powyższe na uwadze, uprzejmie proszę o przyjęcie zaproszenia, oraz publikację informacji o tym spotkaniu, tak aby mieszkańcy którzy są zainteresowani tą problematyką mogli przyjść na spotkanie.

Z wyrazami szacunku,
Jerzy Bryk Mysłowicki Alarm Smogowy

Mysłowicki Alarm Smogowy na Facebook
kontakt:
Jerzy Bryk, tel. 501 970 766
Piotr Grabowski, tel. 608 521 201

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice