Buduj Mysłowice OdNowa - wypełnij ankietę

12 czerwca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Jak oceniasz jakość życia w Mysłowicach? Jakie jest Twoje zdanie na temat edukacji, służby zdrowia czy oferty kulturalnej w mieście? Jakich inwestycji oczekujesz od nowych władz? W Mysłowicach ruszyła ankieta społeczna przygotowana przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Mysłowic. Ankietę można wypełnić w internecie lub w formie papierowej.

Jak mówi Dariusz Wójtowicz, autor akcji społecznej, ankieta ma za zadanie uzupełnić Strategię dla Miasta na lata 2018-2028 pod nazwą "Mysłowice OdNowa" przygotowaną przez środowisko Wspólnie dla Mysłowic i grono ekspertów.

- Nasze miasto potrzebuje gruntownej odnowy, a głos mieszkańców jest dla nas bardzo ważny, dlatego postanowiliśmy zapytać Państwa o zdanie. Wierzę, że tylko wspólnie jesteśmy w stanie zmienić oblicze Mysłowic na lepsze - mówi Wójtowicz.

Ankietę można wypełnić na dwa sposoby. Po pierwsze - tradycyjnie - przychodząc do biura Stowarzyszenia, które mieści się w Rynku. Dyżury od pon do czw od 10:00 do 14:00. Drugi sposób - drogą elektroniczną - ankieta jest dostępna na stronie - http://wspolniedlamyslowic.pl 

Wkrótce również odbędzie się cykl debat - Mysłowice OdNowa - w trakcie których eksperci Stowarzyszenia będą rozmawiać nad rozwiązaniem najbardziej palących problemów miasta. Promocję akcji zaplanowano w internecie, prasie lokalnej oraz na nośnikach zewnętrznych. 

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice