Mieszkańcy coraz bardziej dbają o miasto i jego wygląd!

31 maja 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Wczoraj w dzielnicy Janów grupa mieszkańców i miejskich radnych malowała ławki w kolorach miasta. Posadzono też rośliny w ogrodzie społecznym przy ulicy Jodłowej. Jest tam już coraz piękniej. Chwilę później odmalowane zostały ławki przy pomniku T. Kościuszki na ul. Mickiewicza.

Dzięki takim ludziom, miasto pięknieje w oczach. Mamy nadzieję, że mieszkańcy to docenią i praca tych ludzi nie pójdzie na marne! Zapraszamy do fotogalerii poniżej!

Za wsparcie dziękujemy: Karolinie Mospinek i Dagmarze Gliwińskiej - inicjatorkom akcji, Agnieszce Harmacie, Jarosławowi Markowi Bogocz - biuro senatorskie Gabrieli Morawskiej - Staneckiej, Andrzejowi Dombkowi, Angel LE, Tomaszowi Breś, Izie Przybyla, Adamowi Chajto, Marcinowi Podsiadło i wszystkim, którzy dzisiaj dotarli na wymienione miejsca. Za czynny udział i wsparcie dziękujemy Prezydentowi Dariuszowi Wójtowiczowi.

Podziękowania dla firmy "Stobud"!

Foto własne i nadesłane.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice