Marta Jabłczyńska zastępcą prezydenta Mysłowic!

16 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Od dzisiaj Mysłowice mają nowego zastępcę prezydenta. Jest nią Marta Jabłczyńska, która do tej pory pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Kadr i Płac w Urzędzie Miasta.

Marta Jabłczyńska jest jednym z najlepszych pracowników mysłowickiego Magistratu. Cechuje się sumiennością w wykonywaniu powierzonych obowiązków, świetnie też radzi sobie w pracy organizacyjnej. Ma dobry kontakt z mieszkańcami. Nie jest związana z żadną partią polityczną.

Merytorycznie podlegać jej będą wydziały  techniczne, takie jak architektura, nieruchomosci, inwestycje. Pełnić też będzie bezpośredni nadzór nad działalnością spółek i zakładów komunalnych.

Marta Jabłczyńska na stanowisku zastępcy prezydenta zastąpiła Urszulę Grucę - Stachurę, która po wielu latach wzorowej pracy odeszła na emeryturę.

Pani Marcie gratulujemy awansu i jednocześnie życzymy spokojnej pracy, zawodowych sukcesów oraz wsparcia ze strony mieszkańców. Zaś pani Urszuli odcięcia się od urzędniczych problemów i wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice